TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Popis

XIX. ročník Střelického krosu

V areálu Základní školy ve Střelicích a jejím okolí se uskutečnil v sobotním dopoledni - tradičně druhou říjnovou sobotu - již devatenáctý Střelický kros. Ve čtrnácti věkových kategorií závodilo 82 běžců. Kromě domácích běžkyň a běžců přijeli do Střelic atleti z Moravského Krumlova, Bílovic nad Svitavou, Brna, Břeclavi, Přísnotic, Viničných Šumic, Troubska. Nejvíce byly zastoupeny kategorie žákyň a žáků. Délka tratí byla od 150 m pro předškolní děti, po 4 500 m pro muže a veterány, kteří běželi šest okruhů v délce 750 m.
Střelický kros si za dobu svého trvání získal oblibu u atletů ze širokého okolí. Jeho předností je dobrá organizace a dobré podmínky pro závodníky. O organizaci závodu se stará ředitel Základní školy Mgr. Vladimír Urbanec s kolektivem spolupracovníků. I letošní ročník proběhl úspěšně ke spokojenosti všech účastníků. Sponzorem závodu byla Obec Střelice a Sdružení rodičů a přátel školy.